Başlangıç Sayfası Yap

Sık kullanılanlara ekle

 

İznik'e Hoş Geldiniz

   

Site Kullanım Şartları

 
Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen sitemizi kullanmayınız. Siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. İznik Dizayn aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Kullanım ve Güvenlik Kuralları

İznik.gen.tr, herkese açık bir sitedir. İznik Dizayn tarafından sadece İznik'i tanıtmak amacıyla kurulmuştur. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda, Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya düzeltilmesi durumunda, Diğer özgeçmişlere müdahale edilmeye çalışılması durumunda, Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda, Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda, Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda. Site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

İçerik Kullanımı

İznik.gen.tr'de sunulan içerik kişisel kullanımınız içindir. İçeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya Internet sitesinde yayınlamak kesinlikle yasaktır. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı ilgili anlaşmalar gereği İznik.gen.tr'de olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcının kullanma uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
İznik.gen.tr eleştiri ve yorumlarınıza açıktır. Sitemize iletilen tüm eleştiri ve yorumlar mülkiyetimizde olup, pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar, hangi siteden geldiği vb.) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile farklı yazılımlar ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile kullanılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını sağlamaktır.
İznik.gen.tr bu sitede yer alan her türlü üye bilgisi, haber, makale, sunulan hizmetler ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Yazı ve haberlerden yazarları sorumludur. Haber ve fotoğraflarının tüm hakları saklıdır. Yönetimin onayı olmadan, fotoğrafların veya haber içeriğinin kopyalanması, farklı sitelerde yayınlanması, açık olarak yasaktır.
Kişisel haklar söz konusu olduğunda, sitenin yönetimine haber vermeniz durumunda, uygun şartlarda, yönetimin kararları doğrultusunda hareket edebilme hakkına sahiptir.
Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı Internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ve bu sitelerle ilgili riskler ziyaretçilere aittir.
Sitede önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan istediği değişiklikleri yapma hakkı İznik.gen.tr 'nindir.
İznik.gen.tr, sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlar ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir. Bu sitede yeralan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı firmamıza bu konuda bir sorumluluk yüklenemez.
İznik.gen.tr, kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, üyeliğinize bağlı olan bütün bilgileri kendi faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.
Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sayfanin son degistirilis tarihi:

Yukarı Çık

  
 

Copyright © İznik Dizayn  - 2010                     Bu Site   İyad   Kurucu Üyesidir