Kapatmak için tıklayınız ( 5 saniye sonra kapanacak...)
Son günlerdeki yolsuzluk olayları yerel seçimlerdeki tercinizi değiştirdimi?

  » Döviz   » Alış    » Satış
Her zaman doğruyu söyle; ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

Mark Twain
» Aktif Ziyaretçi:5
» Toplam (tekil):3612715
» Toplam (çoğul):6198055
» IP: | 54.145.183.128
Başkan Rıza Aydın'dan İznik'e Tam Destek
2013.03.03 / 02:49:06

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Aydın, İznik Ticaret odası bünyesinde ortaklaşa kullanım için satın alınan Belediye iş hanındaki dükkanların ihalesi için İznik'e geldi.
Yazı boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


 

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Aydın, İznik Ticaret odası bünyesinde ortaklaşa kullanım için satın alınan Belediye iş hanındaki dükkanların ihalesi için İznik'e geldi.

İznik Ticaret Odası Başkanı Mahmut Dede ve Yönetim kurulu üyelerin karşıladığı Başkan Rıza Aydın, İznik Belediyesi İşhanında bulunan 8 adet dükkanı yerinde incelerken, bundan öncesinde yapılan işleri değerlendirdi.
Başkan Aydın;

"İznik TSO Başkanı Mahmut Dede ve yönetimini kutluyorum. Onların yaşadıkları heyecan bizleri de sarmış durumda. Bu heyecan ile inanıyorum ki İznik'te bundan sonra pek güzel işler yaparız. Bir görevimizde İznik'e çok daha fazla dikkat çekmek lazım. Çünkü İznik bunu hak ediyor. İznik, bünyesindeki değerler ile Bursa'da belli bir yer işgal etmektedir. Bizlerde bu sayede bizlerde İznik'e hizmet imkanı bulmuş olacağız.
Bizler ticari kültürün gelişmesine çok daha fazla önem veriyoruz. İznik bu güne kadar tarım ile kendinden söz ettirmiş görünüyor. Eğer İznik ekonomi potasına sokulamazsa istenilen başarıyı yakalamak zor olacaktır. Ekonomi ile uğraşan kişilerin bu yarattığımız mekanlarda bir araya gelip kendileri geliştirmeleri konusunda fayda vereceğine inandığımız için desteklerimiz oldu, bu destekler bundan sonra da devam edecek. Yeni açılacak Ticaret Borsası Temsilciliği sayesinde hizmet şemsiyesi genişleyecek. Çalışan arkadaşlara yeni takviyeler ile  Bursa TSO ve Ticaret Borsası olarak müşterek hizmetlerimizde aynı mekanda hizmet üretmek çok daha kolay olacaktır. Üyelerimize hizmet konusunda her imkanı zorluyoruz. Üyelerimiz bundan böyle tescil için ödedikleri miktarı çok daha az ödeyecekler

Ticaret Borsası bünyesinde Orhangazi'ye de yatımlarımız mevcut. Bizler hizmeti bir bütün olarak görüyoruz. Amacımız Göl havzasına hizmet üreterek ekonomi dünyasına bir nebze olsun iveme kazandırabilmek.  İznik TSO ile birlikte ortak hizmet alanı düşüncesi ile bundan önce satın alıp tadilatına başladığımız konferans salonu ve hizmet birimleri sayesinde üyelerimize pek çok hizmeti ayaklarına getirme düşüncesindeyiz. " diye konuştu.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan İznik TSO Başkanı Mahmut Dede, daha önce Ticaret Borsası tarafından satın alınarak TSO bünyesine katılan işyerlerindeki tadilatların devam ettiğini, 15 Mart itibari ile  yeni konferans salonu ve hizmet birimlerinin açılışını yapacaklarını ifade etti. Başkan Dede, ayrıca " Borsa Başkanımız Sn.Rıza Aydın'ın destekleri ve yönlendirmesi ile hizmet verdiğimiz 4.katın tamamına sahip olmuş vaziyetteyiz. Bu gün satın alınan işyerlerleri ile  hizmet alanımız 1570m². olmuştur. Burayı daha aktif hale getirmek için ilk fırsatta Belediye iş hanına bir asansör ilave edilecektir." diye konuştu.Kaynak: Admin
<a style=color:#fff;font-size:12px target=_blank href=haber/2013/2272413iznik3.jpg>Fotoğrafı indir</a> <a style=color:#fff;font-size:12px target=_blank href=haber/2013/2272413iznik2.jpg>Fotoğrafı indir</a> <a style=color:#fff;font-size:12px target=_blank href=haber/2013/2272413iznik1.jpg>Fotoğrafı indir</a>
Paylaş: Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş M'da paylaş Myspace'de paylaş Yahoo Buzz'de paylaş
Haber 1116 kez okundu. Yorum yazÖnerYazdır
Yukarı
2 3 4 5
yazı 0 puan aldı.
goksu
BU KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER
Yeşil Camii
Ayasofya Müzesi
Kent Surları
Antik Roma Tiyatrosu
Cumhuriyet Bayramları-Nostalji
Süheyl BATUM, 'T...
Ali Çil İlçe Kong...
Genç Albay Askeri T...
Bizler Helal Ettik, ...
Abdullah Çolak'...
Abdullah Çolak'...
İznik Gölünde Sı...
Genç Beyinlerden Ta...
MHP'ye Kritik Kat...
Su Altı Fotoğrafla...
Göl Altındaki Tari...
Sazlık Yangınında...
"İznik, Bizim İznik’imiz. Makam Bizim Makımımız."
Ömer Faruk Özen Hayri Şen Aybars Alemdaroğlu Nurbay Özkan Nuri Namoğlu Gece Kalemi-Yalçın İlyas Koç Recep Bozkurt
Güzel Oyun İki Gol İle Süslendi
Süper Amatör ligi ...haberin devamı...
Motosiklet Fareleri Yakalandı
İznik emniyet müd...haberin devamı...
Bursa'daki Göçmen Camiasından Ortak Karar;
2015 milletvekili Ge...haberin devamı...
Zeytin Budarken Ağaçtan Düştü
İznik'te geçti...haberin devamı...
Başkan Uslu Güven Tazeledi
İznik Esnaf ve Sana...haberin devamı...
Güzel Oyun İki Gol İle Süslendi
Süper Amatör ligi A grubunda mücadele eden yeş...haberin devamı...